Menu Icon
Zavřít menu

FUNKČNÍ DESIGN, ČISTÁ LINIE A TECHNICKÝ RÁZ

Kuchyňská sestava Icon byla vytvořena s důrazem na technickou stránku a na detail. Hned na první pohled si uvědomíme, že kuchyně není jen estetickou záležitostí, ale že nám dokáže zprostředkovat pocit pohodlí díky zpracování a detailům.

AIR DOOR

Díky použití filtru umístěného ve skryté části všech ventilačních spodních dvířek zajistíme uvnitř zcela bezprašné prostředí.

Icon

AIR TAB DOOR

Dveře s vloženou rukojetí: hliníkový rám obsahuje prohlubeň k uchopení rukojetě, která má stejnou povrchovou úpravu jako rám.

Icon
Icon
Icon
Icon

SKŘÍŇKA FLEX

Je nová nástěnná skříňka s exkluzivním systémem otevírání a zavírání dvířek. Dvířka jdou pohodlně vysouvat směrem nahoru a dále přecházejí ve výklop, což umožňuje lepší přístup do vnitřku police. Nízká hmotnost, ovládání a pohodlí jsou hlavní charakteristiky tohoto exkluzivního systému.

Icon

FLEX

má také následující možnosti vybavení: boky (mohou být ve stejné barvě jako dvířka) a MIX police s hliníkovým rámem a sklem, LED osvětlení řízené čidlem s dotykovým ovládáním v dolní části pro osvětlení pracovní plochy.

Icon
Icon
Icon
Icon
Icon

Výsuvný ostrůvek a zároveň výsuvný stůl je klíčovým bodem ve variabilitě modelu Icon. EVOLUTION je možné vyhotovit v širokém rozsahu materiálů a povrchových úprav, a je ideální jako snack-stolek, když je stůl zasunut, nebo jako jídelní stůl pro více osob, když je otevřen. K dispozici v následujících materiálech: ICONcrete, křemen, dřevo, Corian ®.Stůl je k dispozici také v pevné verzi.

Icon
Icon
Icon

„BETONOVÁ“ PRACOVNÍ DESKA ICONCRETE

Ernestomeda vyvinuli tuto novou exkluzivní pracovní desku, která navozuje vzhled a pocit betonové desky. Má vynikající odolnost proti poškrábání, chemikáliím, kapalinám a teplu.

Icon

SEQUEL

dřez je navržen tak, aby nenarušil kontinuitu celé kuchyňské sestavy a je vyroben ze stejného materiálu jako pracovní deska: ICONcrete, quartz, ocel, Corian®.

Icon
Icon

ELEKTRONICKÁ BATERIE

s vytahovací ruční sprškou. Dotykový displej umožňuje kontrolu průtoku vody a reguluje teplotu, čímž snižuje jakékoliv plýtvání spotřeby energie. Technické vlastnosti: otočný výtok, 2 sací trubky 800 mm (31/8"), nastaveni teploty vody ± 0,5 ° C, spotřeby, poruchu hlásí alarm.

Icon
Icon
Icon

ORGANIZÉR PRO USPOŘÁDÁNÍ

Úložný prostor pro kořenky, nože, prkénka a další potřebné náčiní v kuchyni najdete v prostoru za pracovní deskou. Moduly o délkách 90cm, 120 cm a 150 cm, hloubka je 20 cm, zatímco její výška je 7 cm nad pracovní deskou.

Icon

VERTIKÁLNĚ VÝSUVNÝ ORGANIZÉR

ovládán dotekovým panelem se senzorem bezpečnostního systému, jenž chrání skříňku při vysouvání a zasouvání v případě překážky v důsledku kolize s vnějšími prvky.

Icon
Icon

VÝSUVNÝ ORGANIZÉR

díky kterému bude vždy vše uklizeno je umístěn před podsvícenou stěnou z extra čirého mléčného skla. Jako další variantou je stěna možná objednat v matném skle, oceli, dřevě, lakovaném Corianu®, mramoru, žule.

Icon
Icon

KUCHYŇSKÉ SKŘÍNĚ S PANTOGRAFICKÝM DVEŘNÍM SYSTÉMEM

Kuchyňské skříně se systémem otevírání dveří do boku i přes zabudované spotřebiče jsou skvělým řešením, když nemáte místo pro dveře otevírané do prostoru.

CAN-DO

skříň s úložným prostorem. Skříň lze vybavit dle požadavků klienta. V nabídce jsou následující materiály a komponenty : melamin, sklo, hliník / sklo mix polic, rozkládací zásuvky a košíky, police na láhve a vnitřní LED osvětlení s čidlem reagujícím při otevírání dveří.

Icon
Icon
Loader Image