Menu Icon
Zavřít menu

Inovativní design, špičková technologie, neustálý výzkum a velká vášeň pro kvalitu: to jsou základní hodnoty Ernestomedy. Ne jinak je tomu i u nové řady SIGN, kde se odráží jedinečné spojení know-how společnosti spolu s originální vizí designu známého architekta a designera Giuseppe Bavuso. Kuchyně, jako taková, již není interpretována jen jako uzavřený pracovní prostor; místo toho je skutečným rozšířením obytného prostoru, opěrným bodem domova, určeným ke společnému trávení času.

Z hlediska designu je Sign navržen tak, aby splňoval ty největší estetické nároky, aniž by byl opomíjen funkční aspekt, s úrovní výkonu zařízení velmi blízkou tomu profesionálnímu. Designová všestrannost řady Sign je podtržena širokou škálou nabízených materiálů a povrchových úprav, mezi kterými nalezneme různé lamináty ať už matné nebo lesklé, přes metalizované sklo, až po vybraná dřeva, mramor a přírodní kameny.

Opěrným bodem projektu je elegantní otevřený box bez uzavřených stěn, které ponechávají prostor pro police a vitríny, které se tak stávají skutečnými výstavními plochami, které vytvářejí kontinuitu a harmonii s obývacím prostorem.

Systém Inside Passage je dokonale integrovaný do skříní a představuje technologii patentovaných stranově skládacích translačních dvířek, speciálně navržených pro Ernestomeda, skutečný spojovací prvek mezi kuchyní a přilehlým prostorem. Umožňuje přístup do prostoru zádového systému, nosné konstrukce, který může být vybaven specifickým zařízením podle různých potřeb, aby se stal vinným sklepem, prádelnou nebo spíží určenou pro skladování jídla a nádobí.

Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Sign
Loader Image